Więcej informacji o wagach
Nasza firma zajmuje się regulacją, przygotowaniem do legalizacji i przeprowadzaniem całego procesu legalizacji wszystkich rodzajów wag - od laboratoryjnych po samochodowe
Więcej o kasach fiskalnych
Nasza oferta obejmuje kasy fiskalne jednostanowiskowe, systemowe oraz drukarki fiskalne firm SHARP i POSNET.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą
Więcej o drukarkach fiskalnych
W odróżnieniu od kasy fiskalnej, drukarka fiskalna nie może pracować samodzielnie (bez podłączenia do komputera) i jej zadanie polega jedynie na rejestracji oraz wydruku paragonów.

Hybrydyzacja wag samochodowych

Wagi samochodowe

Hybrydyzacja wag samochodowych – przedłuż życie swojej wagi!
Zgodnie z rozporządzeniem Głównego Urzędu Miar i Wag wagi samochodowe mechaniczne można używać zalegalizowane do końca 2012. Oferujemy przerobienie wagi mechanicznej na hybrydową.

Jeżeli masz do zalegalizowania mechaniczna wagę samochodowa to opłaca się juz teraz przerobić ją na elektroniczną – czysta ekonomia- okres legalizacji wydłuża sie dwukrotnie i jest rozwiązany problem po roku 2012.

Standardowo przeróbka takich wag polega polega na wymianie dźwigni mechanicznej na belkę tensometryczną i instalacji elektronicznego miernka odczytowowego.
Ze względu na różne wersje wag mechanicznych każda oferta jest sporządzana indywidualnie. Szczegóły można uzyskać kontaktując sie z nami telefonicznie:

Dariusz Królewiak tel.:+48 601 291 870 lub +48 42 676 74 29

Dodatkowo oferujemy kompleksowe naprawy i remonty wag mechanicznych, przygotowanie do legalizacji jak i samą legalizację.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, Wagi. Dodaj link do ulubionych. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Partnerzy

  • Jak nas znaleźć?