Więcej informacji o wagach
Nasza firma zajmuje się regulacją, przygotowaniem do legalizacji i przeprowadzaniem całego procesu legalizacji wszystkich rodzajów wag - od laboratoryjnych po samochodowe
Więcej o kasach fiskalnych
Nasza oferta obejmuje kasy fiskalne jednostanowiskowe, systemowe oraz drukarki fiskalne firm SHARP i POSNET.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą
Więcej o drukarkach fiskalnych
W odróżnieniu od kasy fiskalnej, drukarka fiskalna nie może pracować samodzielnie (bez podłączenia do komputera) i jej zadanie polega jedynie na rejestracji oraz wydruku paragonów.

Kasy fiskalne

bingo_xl_ok_posnet_fancyboxKasy fiskalne w ofercie  D&K Spokoserwis to urządzenia jednostanowiskowe, systemowe oraz drukarki fiskalne firm SHARP, POSNET i NOVITUS. Zajmujemy się zarówno prostymi instalacjami jak i systemami kas fiskalnych w połączeniu z implementacją systemów komputerowych do sprzedaży. Sprzedaż kasy jest dla nas nie końcem a początkiem obsługi klienta.  Kupując kasę w naszej firmie klient ma pewność, że będzie ona użytkowana zgodnie z przepisami a jej możliwości zostaną wykorzystane w najlepszy, możliwy dla  niego sposób. Wszystkie oferowane przez kasy są przygotowane do zmiany waluty na Euro, oraz posiadają 5-cio letnią gwarancję na moduł fiskalny. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną lub skorzystania z formularza kontaktowego na dole strony w celu otrzymania oferty.

W cenie zakupu każdej kasy klient otrzymuje programowanie, szkolenie, ufiskalnienie i koszty dojazdu w Łodzi i okolicach. Dzięki temu nie ponosi dodatkowych kosztów i otrzymuje maksymalny zwrot podatku na zakup kasy (do 90% wartości netto nie więcej niż 700zł na jedną kasę).  Uwaga – całkowity koszt obowiązkowego przeglądu okresowego kasy w naszej firmie wynosi 120zł netto raz na dwa lata. Klient kupując kasę jest przypisany do jednego serwisu. Warto o tym pamiętać aby uniknąć wysokich kosztów w przyszłości.


⇒⇒⇒Kasy fiskalne przenośne⇐⇐⇐

Dla małych sklepów, sprzedaży obwoźnej i parkingów oraz punktów usługowych. Przenośne, łatwe w obsłudze. Duży wybór urządzeń, które łatwo schować do szuflady lub zabrać po pracy do domu.


⇒⇒Kasy fiskalne małe

Dla małych sklepów i punktów usługowych. Mogą służyć zarówno do sprzedaży stacjonarnej jak i obwoźnej. Dzięki małym gabarytom, świetnie sprawdzają się w placówkach o małej przestrzeni.


⇒⇒⇒Kasy fiskalne średnie

Dla sklepów, punktów usługowych. Wytrzymałe urządzenia dla placówek o dużym natężeniu ruchu. Kasy z możliwością podłączenia do komputera, wagi, skanera, szuflady. Duże bazy towarowe i możliwości konfiguracji.


Kasy duże, systemowe

Dla dużych i średnich sklepów.  Kasy do pracy w systemach kas o niegranicznych możliwościach. Wyposażone w niezawodne mechanizmy drukujące oraz rozbudowane klawiatury ułatwiające i przyśpieszające sprzedaż.


Drukarki fiskalne i POS

Systemowe rozwiązania dla dużych sklepów, czyli kompleksowe rozwiązania sprzętowo-programowe usprawniające pracę w punktach sprzedaży. Zastosowanie takich rozwiązań, dzięki prostej obsłudze i przyjaznemu interfejsowi, przyspiesza i ułatwia proces sprzedaży oraz szkolenia personelu.


Programy komputerowe dla sklepów⇐⇐⇐

Oferta na oprogramowanie wspomagające sprzedaż, współpracujące z kasami i drukarkami fiskalnymi. Systemowe rozwiązania pod każdą działalność.


⇒⇒⇒Drukarki fiskalne dla aptek – ⇐⇐⇐ 

Urządzenia fiskalne apteczne. Szeroki wybór urządzeń renomowanych producentów.


Podział ze względu na producentów kasnano-uj_02_01

Kasy fiskalne SHARP – gwarancja jakości na wiele lat. Niezawodne urządzenia do placówek z dużą ilością wydruków.

Kasy fiskalne POSNET – Polski producent kas i drukarek fiskalnych o ustalonej marce i bogatym doświadczeniu

Kasy  NOVITUS – Szeroki wybór kas od najmniejszych do systemowych (również drukarki fiskalne). Urządzenia doskonale sprawdzające się w systemach komputerowych.

Kasy i drukarki Emar – Polski producent kas i drukarek fiskalnych. Nowoczesne i trwałe.


  • Partnerzy

  • Jak nas znaleźć?