Kasy fiskalne

Oferta

Kasy fiskalne w ofercie D&K Spokoserwis to urządzenia jednostanowiskowe, systemowe oraz drukarki fiskalne firm SHARP, POSNET i NOVITUS.

Zajmujemy się zarówno prostymi instalacjami jak i systemami kas fiskalnych w połączeniu z implementacją systemów komputerowych do sprzedaży. Sprzedaż kasy jest dla nas nie końcem a początkiem obsługi klienta. Kupując kasę w naszej firmie klient ma pewność, że będzie ona użytkowana zgodnie z przepisami a jej możliwości zostaną wykorzystane w najlepszy, możliwy dla niego sposób.

W cenie zakupu każdej kasy klient otrzymuje programowanie, szkolenie, ufiskalnienie i koszty dojazdu w Łodzi i okolicach. Dzięki temu nie ponosi dodatkowych kosztów i otrzymuje maksymalny zwrot podatku na zakup kasy (do 90% wartości netto nie więcej niż 700zł na jedną kasę).

Kasy online

Kwoty od którch zaczynają się kasy online w zależności od posiadanego połączenia z CRK:

- LAN (ETHERNET) 1300 PLN.

- WIFI 1450 PLN.

- GSM 1520 PLN.

Podane ceny są kwotami NETTO.

Uwaga !!!

Całkowity koszt obowiązkowego przeglądu okresowego kasy w naszej firmie wynosi 150zł netto. Takiego przeglądu trzeba dokonywać nie rzadziej niż dwa lata.()

Kasy fiskalne w naszej ofercie:

Kasa fiskalna nano

Mobilna kasa fiskalna NANO online to kwintesencja ergonomii i designu, przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych oraz wszędzie tam, gdzie trudno zmieścić większe urządzenia fiskalne. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra

Cena netto: od 1490,00 PLN

Kasa fiskalna ergo

Kasa fiskalna Ergo online - Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).Nowoczesny wygląd, wzornictwo i unikalne kolory sprawiają, że doskonale wkomponuje się w każdy wystrój punktu handlowego.

Cena netto: od 1249,00 PLN

Kasa fiskalna lubelska

To pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer. W wersji ONLINE posiada dwa porty szeregowe RS232 oraz złącze LAN/Ethernet, służące do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas.

Cena netto: od 1299,00 PLN

Kasa fiskalna euro

Kasa Euro 50TE mini wykonana jest według najnowszych technologii i aktualnych trendów projektanckich, dzięki czemu jest ergonomiczna, poręczna oraz prosta w obsłudze i konfiguracji. Małe rozmiary kasy i niewielki ciężar ułatwiają jej przenoszenie, a wbudowana wydajna bateria pozwala na prowadzenie sprzedaży w miejscach, w których brak jest dostępu do sieci elektrycznej. Kasa ta nie jest online.

Cena netto: od 899,00 PLN

NAJTAŃSZA KASA Z KOPIĄ ELEKTRONICZNĄ

Kasa fiskalna mobile

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Kasa Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

Cena netto: od 1199,00 PLN

Kasa fiskalna NEXT Online

Przedstawiamy Novitus NEXT Online (NAJTAŃSZA KASA ONLINE DLA GASTRONOMII) kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

Cena netto: od 2290,00 PLN

UWAGA

Kasa NEXT Online to najtańsza kasa dla gastronomii.

Kontakt