Więcej informacji o wagach
Nasza firma zajmuje się regulacją, przygotowaniem do legalizacji i przeprowadzaniem całego procesu legalizacji wszystkich rodzajów wag - od laboratoryjnych po samochodowe
Więcej o kasach fiskalnych
Nasza oferta obejmuje kasy fiskalne jednostanowiskowe, systemowe oraz drukarki fiskalne firm SHARP i POSNET.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą
Więcej o drukarkach fiskalnych
W odróżnieniu od kasy fiskalnej, drukarka fiskalna nie może pracować samodzielnie (bez podłączenia do komputera) i jej zadanie polega jedynie na rejestracji oraz wydruku paragonów.

Promocje

Tania kasa fiskalnaeuro_50te_mini_product_line

W związku z wejściem nowych podatników w kasy fiskalne, możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny na kasy fiskalne. Dla mechaników polecamy kasę Mercury 130f za 699zł netto.  Najtańsza kasa z kopią elektroniczną Euro Mini 50TE już za 945zł netto (w cenie zakupu komplet usług – programowanie, szkolenie, ufiskalnienie).


Projekt etykiet w cenie sprzętuetykieta alergeny

Przy zakupie zestawu ważąco etykietującego w cenie zestawu instalacja, szkolenie i programowanie bazy towarowej ( do 100 towarów w zależności od ilości znaków). Ponadto bezpłatnie doradzamy w przystosowaniu etykiet do nowych przepisów wchodzących w życie z dniem 13.12.2014 (informacje o alergenach w etykietowaniu żywności – rozporządzenie UE nr 1169/2011). Informacje o naszych rozwiązaniach można znaleźć tutaj


Promocja na wagi do sklepu i do handlu obwoźnegodibal_spc-s

Wagi sklepowe w atrakcyjnej cenie. Wagi Cely są przeznaczone do sprzedaży w sklepach i na bazarach.  Posiadają wbudowany akumulator , który pozwala na pracę bez potrzeby ładowania do 100 godzin.  Wagi sprawdzone do pracy w trudnych warunkach.

Legalizacja do końca 2019 roku.

Sklepowa bez kalkulacji –  440 PLN netto 

Sklepowa z kalkulacją  –  490 PLN netto

 


 

 

 

  • Partnerzy

  • Jak nas znaleźć?