Więcej informacji o wagach
Nasza firma zajmuje się regulacją, przygotowaniem do legalizacji i przeprowadzaniem całego procesu legalizacji wszystkich rodzajów wag - od laboratoryjnych po samochodowe
Więcej o kasach fiskalnych
Nasza oferta obejmuje kasy fiskalne jednostanowiskowe, systemowe oraz drukarki fiskalne firm SHARP i POSNET.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą
Więcej o drukarkach fiskalnych
W odróżnieniu od kasy fiskalnej, drukarka fiskalna nie może pracować samodzielnie (bez podłączenia do komputera) i jej zadanie polega jedynie na rejestracji oraz wydruku paragonów.

System ważąco-etykietujący

System ważąco-etykietujący –  Przedstawiamy Państwu najprostsze i najbardziej uniwersalne rozwiązanie na rynku do drukowania etykiet z automatycznym pobraniem masy z wagi.  System opiera się na czterechOhaus defender 3000 pomostowa nierdzewna elementach i składają się na niego:

  • Komputer (np. z panelem dotykowym)
  • Waga
  • Drukarka etykiet
  • Oprogramowanie do edycji i druku etykiet

Największą zaletą systemu jest prostota obsługi na każdym etapie. Projektowanie etykiet odbywa się na komputerze za pomocą graficznego edytora. Etykiet nie musimy przesyłać ani do wagi ani do drukarki etykiet i nie musimy programować tych urządzeń. Drukowanie etykiet następuje automatycznie lub po naciśnięciu przycisku „Print” na wadze. Jedyną rzeczą jaką musimy zrobić to wybrać etykietę dla właściwego artykułu jeśli zaczynamy etykietowanie nowego produktu.

Drugim, niezwykle ważnym powodem dla którego warto zastanowić się nad wyborem tego rozwiązania jest jego elastyczność. Nie kupujemy tzw. kombajnu, który służy do jednego z4mpluskonkretnego celu tylko wybieramy rozwiązanie, które możemy dowolnie skonfigurować i wykorzystać do wielu zadań.  Po pierwsze możemy zastosować wagę o dowolnym udźwigu i wykonaniu.  Możemy też zamiennie stosować różne wagi. Ma to też znaczenie  w przypadku kiedy waga z rożnych względów(np. awaria, legalizacja) nie może być użyta. Możemy stosować zamiennie różne typy drukarek bez potrzeby zmiany projektu etykiet.

Zaletą systemu ważąco-etykietującego jest też możliwość rozszerzania go o poszczególne funkcje. Program do edycji i druku  etykiet jest na tyle rozbudowany, że możemy go łączyć z istniejącymi bazami danych, konfigurować go do współpracy z systemami i programować etykiety z dowolnego miejsca, bez konieczności podłączenia się do drukarki czy wagi. Co do samej etykiety nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni co do treści i konfiguracji etykiety, co jest częstym problemem w przypadku urządzeń zintegrowanych takich jak np. wagi etykietujące.Kielbasa Biwakowa

System ważąco-etykietujący pozwoli Państwu na bezproblemowe dostosowanie się do rozporządzenia UE 1169/2011 wchodzącego w życie 13 grudnia 2014 roku.  Wszystkie wymagane informacje można umieścić na etykiecie, bez konieczności zmiany wyprodukowanych etykiet lub zamawiania nowych.

  • Partnerzy

  • Jak nas znaleźć?