Wagi

Oferta

Zajmujemy się sprzedażą wag od 1996roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo atrakcyjne cenowo produkty sprawdzonych producentów. Dokładamy wszelkich starań aby klient otrzymał sprzęt najbardziej odpowiadający jego potrzebom.

W naszej ofercie znajdują się wagi od laboratoryjnych aż po samochodowe. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem, montażem, a także legalizacją.

Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać pełną ofertę prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Telefon oraz email znajdą państwo w zakładce kontakt.

Poniżej przedstawiamy państwu przykładowe wagi oraz ich ceny jednak ze względu troski o dobro naszych klientów sprzedaż odbywa się po przeprowadzeniu wywiadu oraz dobraniu wagi idealnej dla państwa potrzeb.

Przykładowe wagi:

Waga z legalizacją dibal

Waga DIBAL PS-50 to waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w dwa podświetlane wyświetlacze LCD. Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Posiada ważną legalizację.

Cena netto: 615,00 PLN

Waga z legalizacją dibal spc-s

Waga DIBAL SPC-S to najnowsza w ofercie firmy NOVITUS waga kalkulacyjna dedykowana dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia ważącego do sprzedaży detalicznej lub kontroli dostaw towarów ważonych. Jest ona wyposażona w wewnętrzny akumulator co umożliwia jej wykorzystywanie również w sprzedaży obwoźnej.

Cena netto: 890,00 PLN

Waga z legalizacją t-scale

Waga T-SCALE S29 to waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w pojedynczy podświetlany wyświetlacz LCD. Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Posiada ważną legalizację. Waga jest wykonana ze stali nierdzewnej i posiada współczynnik wodoodporności IP65.

Cena netto: 990,00 PLN

Waga z legalizacją valor 4000

Najwyższej klasy legalizowana waga do żywności przeznaczona do pracy w cięzkim i mokrym środowisku Wodoodporna waga OHAUS Valor 4000 podnosi poprzeczkę i ustanawia nowe standardy dzięki idealnemu połączeniu bezdotykowej obsługi, szybkości i wytrzymałości. Dostępne w dwóch wersjach obudowy ze stali nierdzewnej lub tworzywa ABS wagi Valor 4000 wyposażone są w duży, dwustronny wyświetlacz LED, posiadają legalizację oraz Certyfikat Bezpieczeństwa Żywności oraz wzmocnioną, polikarbonową klawiaturę odporną na uszkodzenia ostrymi przedmiotami. Wszytko to czyni Valora 4000 najlepszą wagą kontrolną przeznaczoną do pracy w ciężkich warunkach, w suchym lub w mokrym środowisku

Cena netto: 930,00 PLN

Waga z legalizacją defender do 150 kg

Waga DEFENDER® 2000 - D24P. Terminal wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS, czerwony wyświetlacz LED, złącze RS232C (jako opcja), wewnętrzny akumulator, uniwersalny zasilacz AC. Waga posiada funkcje: liczenie sztuk oraz sumowanie. Możliwość samodzielnego wybierania punktów kalibracyjnych, funkcja auto-off umożliwiająca wydłużenie pracy na akumulatorze. Szalka nierdzewna, stalowa konstrukcja, nóżki wykonane z antypoślizgowego worzywa z opcją blokady, poziomiczka umiejscowiona w widocznym miejscu, zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe. Maksymalna nośność 150 kg.

Cena netto: 1390,00 PLN

Waga z legalizacją Axis BA30W -A6

Waga Axis BA30W -A6 jest przeznaczona do szerokiego stosowania w przemyśle i handlu. Jej zasadniczą zaletą jest estetyczna i bardzo solidna konstrukcja. Posiada pełny pakiet funkcji specjalnych m.in. liczenie sztuk, sumowanie serii ważeń, przeliczanie procentowe oraz wyliczanie średniej.

Cena netto: 1500,00 PLN

Waga labolatoryjna z legalizacją AXIS AKA

Wagi AKA2200 posiadają układ kalibracji wewnętrznym odważnikiem, który zapewnia samoczynne utrzymywanie dokładności wagi podczas eksploatacji. Wagi AKZ mogą być kalibrowane tylko zewnętrznym wzorcem masy. Interfejs szeregowy RS232C pozwala na podłączenie drukarki lub komputera w celu drukowania kwitów, raportów lub dalszej obróbki wyników ważenia. Podłączenie skanera umożliwia identyfikację ważonych przedmiotów. Wagi te posiadają pełny pakiet funkcji specjalnych m.in. liczenie detali lub wskazania w %, sumowanie serii ważen, sporządzanie receptur.

Cena netto: 2200,00 PLN

Kontakt