Więcej informacji o wagach
Nasza firma zajmuje się regulacją, przygotowaniem do legalizacji i przeprowadzaniem całego procesu legalizacji wszystkich rodzajów wag - od laboratoryjnych po samochodowe
Więcej o kasach fiskalnych
Nasza oferta obejmuje kasy fiskalne jednostanowiskowe, systemowe oraz drukarki fiskalne firm SHARP i POSNET.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą
Więcej o drukarkach fiskalnych
W odróżnieniu od kasy fiskalnej, drukarka fiskalna nie może pracować samodzielnie (bez podłączenia do komputera) i jej zadanie polega jedynie na rejestracji oraz wydruku paragonów.

Wagi Samochodowe

Wagi Samochodowe – montaż, regulacja, legalizacja.  Zakres ważenia – 600kg – 60 ton

Nasze wagi samochodowe produkujemy w oparciu o najlepszą elektronikę niemieckich firm takich jak RHHEWA, co powoduje iż w połączeniu z solidnym wykonaniem, oraz najwyższą jakością, tworzymy niezawodny sprzęt cieszący się zaufaniem klientów . To co charakteryzuje nasze wagi to funkcjonalność i trwałość. Przykładowo waga samochodowa o pomoście 18m, szerokości 3 m, oraz udźwigu 60ton, jest wykonywana przez nas w wersji najazdowej (bez dołu fundamentowego). Specjalna konstrukcja powoduje iż pomost wagowy jest maksymalnie obniżony dzięki czemu wysokość najazdów wynosi około 25cm.
Konstrukcja jest wykonana w całości ze stali, a ewentualne przestawienie wagi w inne miejsce nie nastręcza trudności. Dodatkowym z zabezpieczeniem pojazdów znajdujących się na pomoście wagi są burty boczne (około 30cm) zabezpieczające przed przypadkowym zjechaniem z wagi w miejscu innym niż najazdy.
Jeżeli chodzi o finansową sprawę inwestycji , to informujemy iż wagi nasze są dostępne w atrakcyjnej formie leasingowej, co powoduje iż zakup urządzenia nie wymaga angażowania dużych środków z obrotu firmy.
Waga samochodowa 1
Parametry przykładowej wagi samochodowej:
-Pomost 18×3
-Udźwig 60 ton
-działka odczytowa 20kg
-działka legalizacyjna 20kg
-klasa dokładności III
-porty RS 232
-certyfikat WE 05 002, oraz znak CE
-wykonanie –stal

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczegółową oferta prosimy o kontakt telefoniczny ( +48 601 291 870) lub mailowy – biuro@spokoserwis.com.pl

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty serwisowej dla wag samochodowych. Obejmuje ona renowację, naprawę, legalizację lub sprawdzenie wagi oraz usługi specjalne np. hybrydyzację wag samochodowych mechanicznych.

  • Partnerzy

  • Jak nas znaleźć?