Więcej informacji o wagach
Nasza firma zajmuje się regulacją, przygotowaniem do legalizacji i przeprowadzaniem całego procesu legalizacji wszystkich rodzajów wag - od laboratoryjnych po samochodowe
Więcej o kasach fiskalnych
Nasza oferta obejmuje kasy fiskalne jednostanowiskowe, systemowe oraz drukarki fiskalne firm SHARP i POSNET.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą
Więcej o drukarkach fiskalnych
W odróżnieniu od kasy fiskalnej, drukarka fiskalna nie może pracować samodzielnie (bez podłączenia do komputera) i jej zadanie polega jedynie na rejestracji oraz wydruku paragonów.

Wagi Axis

Wagi AxisAxis analityczne fotka

Oferujemy szeroki asortyment wag polskiej produkcji przeznaczonych do laboratoriów, aptek, zakładów jubilerskich i przemysłu, gdzie stawiane są najwyższe wymagania co do niezawodności i odporności na narażenia środowiskowe.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym wyrobów firmy Axis i wdrożonemu systemowi jakości ISO (certyfikat) wg normy PN-EN 9001:2009 wagi spełniają wysokie wymagania przepisów Unii Europejskiej.

Oferujemy wagi do laboratoriów, aptek, sklepów, zakładów jubilerskich, działów kontroli technicznej, gabinetów lekarskich, magazynów oraz linii produkcyjnych. Do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych opracowane zostały wagi specjalne: nierdzewne
i hermetyczne odporne na wilgoć i agresywne czynniki chemiczne.

W związku z rosnącym poziomem techniki wszystkie wagi AXIS mogą współpracować z komputerem, drukarką, a także z urządzeniami automatyki. Ponadto oferujemy systemy dozujące, wielostanowiskowy system zbierania danych, system drukowania etykiet oraz system kontroli masy netto towarów paczkowanych.

Wszystkie wagi Axis spełniają wymagania przepisów Unii Europejskiej, o czym informuje znak CE na tabliczce firmowej.

Na zamówienie wszystkie wagi mogą być wzorcowane, a wagi wyróżnione znaczkiem metrologicznym M mogą być poddane legalizacji WE.