Więcej informacji o wagach
Nasza firma zajmuje się regulacją, przygotowaniem do legalizacji i przeprowadzaniem całego procesu legalizacji wszystkich rodzajów wag - od laboratoryjnych po samochodowe
Więcej o kasach fiskalnych
Nasza oferta obejmuje kasy fiskalne jednostanowiskowe, systemowe oraz drukarki fiskalne firm SHARP i POSNET.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą
Więcej o drukarkach fiskalnych
W odróżnieniu od kasy fiskalnej, drukarka fiskalna nie może pracować samodzielnie (bez podłączenia do komputera) i jej zadanie polega jedynie na rejestracji oraz wydruku paragonów.

Ważenie Etykietowanie

W związku z rozporządzeniem UE 1169/2011 z dniem 13.12.2014 wchodzą nowe przepisy dotyczące etykietowania produktów żywnościowych. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, które poszukują rozwiązań pomagających spełnić nowe wymagania. Pomagamy w doborze i implementacji systemów ważąco etykietujących. Nasza oferta jest skierowana zarówno do małych firm poszukujących prostych, samodzielnych rozwiązań jak i klientów, którzy poszukują w pełni automatycznych urządzeń.


 Wagi etykietującesm500

Wagi z wbudowaną drukarką etykiet. Waga może współpracować z komputerem w celu zaprogramowania i wysyłania danych sprzedaży. Ograniczeniem jest wielkość etykiet (maksymalna szerokość do 6cm i długość 10cm  a największą zaletą jest możliwośc samopdzielnej pracy w dowolnym miejscu w przedsiębiorstwie.


Waga do współpracy z drukarką etykietAXIS SE-03

Waga wyposażona w panel sterujący drukarką etykiet. Na wadze jest wybierany numer towaru, który chcemy etykietować. Drukowanie odbywa się po naciśnięciu „PRINT” lub automatycznie po ustabilizowaniu się wagi. Rozwiązanie to jest bardzo elastyczne i łatwo je można skonfigurować do potrzeb klienta.


Zestaw komputerowy z wagą i drukarkąz4mplus

Etykiety są projektowane i drukowane z programu do etykiet zainstalowanego na komputerze. Zamiast komputera może być zastosowany dotykowy terminal dzięki czemu zestaw można używać w trudnych warunkach.  Zaletą systemu jest dowolna konfiguracja wagi i drukarki i brak ograniczeń w projektowaniu etykiet.


Atdibal_ls-3000omatyczne systemy ważąco-etykietujące

Systemy ważąco-etykietujące w trybie ruchomym i automatycznym ze zmienną masą każdego opakowania. Rozwiązanie to jest dedykowane przede wszystkim dla różnego rodzaju zakładów produkcyjnych gdzie ważona jest duża ilość opakowań i ważenie ręczne mogłoby spowodować duże straty czasowe i materialne.

  • Partnerzy

  • Jak nas znaleźć?