Więcej informacji o wagach
Nasza firma zajmuje się regulacją, przygotowaniem do legalizacji i przeprowadzaniem całego procesu legalizacji wszystkich rodzajów wag - od laboratoryjnych po samochodowe
Więcej o kasach fiskalnych
Nasza oferta obejmuje kasy fiskalne jednostanowiskowe, systemowe oraz drukarki fiskalne firm SHARP i POSNET.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą
Więcej o drukarkach fiskalnych
W odróżnieniu od kasy fiskalnej, drukarka fiskalna nie może pracować samodzielnie (bez podłączenia do komputera) i jej zadanie polega jedynie na rejestracji oraz wydruku paragonów.

Zestaw Waga Drukarka Etykiet

axis stolowaZestaw waga drukarka etykiet to rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą etykietować ważone towary przy wadze bez ręcznego podawania wagi, tary, daty ważności i innych  danych. Rozwiązanie to jest bardzo elastyczne i łatwo je można skonfigurować do potrzeb klienta.

Standardowo w wagach platformowych serii BA (wyposażonych w miernik ME-01) użytkownik ma możliwość wydruku masy netto, brutto, tary, typu wagi, nr fabrycznego , id operatora oraz id produktu (id wpisany wcześniej w wadze).We wszystkich typach wag wyposażonych w opcje zegarek możliwy jest również wydruk daty i czasu.
Wagi wyposażone w miernik SE-03 (specjalny do sterowania etykieciarką) mają możliwość wydruku: wagi netto, brutto, tary, ceny produktu, wartości (netto*cena), dat przydatności, kodu kreskowego (EAN13), sumy mas netto i brutto, liczby opakowań (l. wydrukowanych etykiet), godziny, czterech kodów cyfrowych, liczby sztuk (aktualnie wyświetlanej), sumy sztuk oraz masy jednostkowej.
Przykładowa oferta cenowa:
Drukarka Etykiet Zebra GC420T™ Cena netto 1350złz4mplus
Waga platformowa zakres wg potrzeb Ceny od 1200zł
Opcjonalnie – miernik SE-03
W cenie zestawu instalacja i przeszkolenie pracowników.

Zestaw pozwala na dostosowanie etykiet do nowych przepisów dotyczących etykietowania żywności zgodnie z rozporządzeniem Rady EU (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 1169/2011 z 25 października 2011 art. 10-35 ), które będą obowiązywały od 13 grudnia 2014 roku.

 

Kontakt:

Waldemar Marczyk

Tel. 042 676 74 29, 515 353 042AXIS SE-03

  • Partnerzy

  • Jak nas znaleźć?